Prihlásenie vinára

Novinky na Váš e-mail

Zadajte e-mailovú adresu, na ktorú sa budú zasielať novinky.Kontakt

VINO ZO SLOVENSKA
949 01 Nitra,
Slovakia

V prípade akýchkoľvek otázok
nás neváhajte kontaktovať:
+421 904 178 168
info@vinozoslovenska.sk

VÍNO KANICH

Pezinská,42,
90201 Vinosady

+421905262824

roman@vinokanich.sk

www.vinokanich.sk

Fotogaléria Pre zväčšenie kliknite na obrázok

Popis

Firma VÍNO KANICH - Oblasť, kde vinárska tradícia siaha až do roku 1889

Firma VÍNO KANICH bola oficiálne založená v roku 2001 ale korene vinárstva siahajú až do roku 1889. Nachádza sa v malokarpatskej oblasti v obci Vinosady. Táto oblasť je jedna z najväčších a najvýznamnejších na pestovanie hrozna. Vinohradníctvo a vinárstvo už dlhé roky určujú životný štýl veľkej časti obyvateľstva tohto regiónu. Firma VÍNO KANICH dnes obrába viac ako dva hektáre vinohradov, pričom hrozno aj vykupujeme prevažne z malokarpatskej oblasti. Víno však nie je iba konzumácia je to celý vinársky rok s množstvom potrebných prác.

Pod značkou VÍNO KANICH vám môžeme ponúknuť viacero druhov odrodových vín. V ponuke máme sudové víno a od roku 2009 aj víno prívlastkové plnené do fliaš. Špecializáciou našej firmy sú prevažne červené vína, ktoré dozrievajú v barikových sudoch.

Zúčastňujeme sa aj rôznych vístav vín, kde znalci vína degustujú už vyškolené vína. Na rôznych vístavach sme získali viaceré ocenenia.

V roku 2009 sme sa stali členom Malokarpatskej vínnej cesty. Malokarpatská vínna cesta usporadúva podujatia na ktorých sa tiež zúčastňujeme. V rámci otvorených pivníc majú návštevníci možnosť degustovať všetky naše odrody vína s malým občerstvením. Ďalej sa zúčastňujeme „Pezinských otvorených pivníc“ a „Z pivnice do pivnice“ vo Vinosadoch. Naše víno môžete zakúpiť aj v niektorých vinotékach, či gastronomických zariadeniach v rámci Slovenska alebo po dohode priamo u nás v pivnici s možnosťou degustácie.

Firma VÍNO KANICH tiež ponúka do našej etikety si vložiť vlasné logo firmy ako prezent, či svadobné alebo jubilejné etikety. Cieľom našej firmy je neustále zlepšovať kvalitu vína, modernizovať technológiu a budovanie priestoru pre väčšie degustácie.

Radi Vás u nás privítame a ponúkneme tým najlepším vínom. www.vinokanich.sk

http://nadacia.joj.sk/fileadmin/user_upload/galeria/GALERIA_11_2011/logo_vino_kanich.jpg

1
Vinohradnícky rajón:
Vinohradnícka obec:
Veľkosť obrábaných vinohradov: 3 ha
Pivničný majster:
Pôvod vína/ originalita pôvodu:
Odrody hrozna:
Štýl vína:
Vinohradnícke hony:
Cena vína:
Krajiny exportu:
Možnosť rezervácie: 0905262824
Ochutnávky vín:
Otváracia doba:
Pondelok:
Utorok:
Streda:
Štvrtok:
Piatok:
Sobota:
Nedeľa:

Kde nás najdete?

» Zobraziť súradnice na mape

Pripravujeme.