Prihlásenie vinára

Novinky na Váš e-mail

Zadajte e-mailovú adresu, na ktorú sa budú zasielať novinky.Kontakt

VINO ZO SLOVENSKA
949 01 Nitra,
Slovakia

V prípade akýchkoľvek otázok
nás neváhajte kontaktovať:
+421 904 178 168
info@vinozoslovenska.sk

Víno Nový Život, s.r.o.

Tonkovce 756,
930 38 Nový Život

+421 (0)908 756 001

domsi@vinonovyzivot.sk

www.vinonovyzivot.sk

Fotogaléria Pre zväčšenie kliknite na obrázok

Popis

Rodinné vinárstvo Víno Nový Život, s.r.o. so sídlom v obci Nový Život bolo založené v roku 2010. Jeho zakladateľmi a majiteľmi sú manželia Katarína a Anton Domsi. Pri zrode vinárstva stála dlhoročná rodinná tradícia. Vinárstvo otvorilo svoje brány a začalo sa profesionálne venovať výrobe a predaji vína v novo vybudovanej prevádzke, ktorá sa nachádza v priamom susedstve rodinného domu majiteľov. Výrobná kapacita vinárstva je 35000 litrov vína ročne. V týchto priestoroch prebiehajú všetky výrobné postupy, počnúc spracovaním hrozna a končiac fľaškovaním hotového vína. Distribúcia vína do obchodnej siete prebieha taktiež vo vlastnej réžii vinárstva.

V budove vinárstva sa nachádza aj miestnosť s kapacitou pre 25 osôb používaná na ochutnávky vín. V prípade záujmu je vína možné zakúpiť priamo v predajni, ktorá navyše ponúka aj sortiment predmetov vhodných na prípravu darčekových košov a balíčkov.

Filozofia vinárstva je založená na výrobe akostných odrodových vín a akostných vín s prívlastkom, z ktorých väčšinu predáva ako fľaškové ale časť aj vo forme sudového vína. Produkcia vína je zabezpečená z nakúpeného hrozna od vybraných pestovateľov, zväčša z Južnoslovenskej vinohradníckej oblasti . V budúcnosti plánuje s rozšírením svojho profilu aj o pestovanie hrozna vo vlastných vinohradoch.

V súčasnosti vyrába vína z bielych aj modrých odrôd hrozna. Z bielych sú to najmä Chardonnay, Rizling vlašský, Rulandské šedé, Sauvignon a Veltlínske zelené. Z modrých sú to najmä Cabernet Sauvignon, Frankovka modrá a Svätovavrinecké.

2
Vinohradnícky rajón:
Vinohradnícka obec:
Veľkosť obrábaných vinohradov:
Pivničný majster:
Pôvod vína/ originalita pôvodu:
Odrody hrozna:
Štýl vína:
Vinohradnícke hony:
Cena vína:
Krajiny exportu:
Možnosť rezervácie: áno
Ochutnávky vín: na objednávku
Otváracia doba:
Pondelok: 10:00 - 18:00
Utorok: 10:00 - 18:00
Streda: 10:00 - 18:00
Štvrtok: 10:00 - 18:00
Piatok: 10:00 - 18:00
Sobota: 8:00 - 12:00
Nedeľa: Zatvorené

Kde nás najdete?

» Zobraziť súradnice na mape

Pripravujeme.